Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- USB produkty
- Huby
- USB (3.0) hub 4-port, UH-ATC01, kovová, Marvo
USB (3.0) hub 4-port, UH-ATC01, kovová, Marvo
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
USB (3.0) hub 4-port, UH-ATC01, kovová, MarvoSkladom > 202,94 €2,39 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

4 portový HUB Marvo UH-ATC01
- Premeňte svoj USB port až na 4 porty pre klávesnicu, myš, webovú kameru, reproduktor, USB disk, tlačiareň, USB slúchadlá a ďalšie.
- Rýchlosť prenosu dát až 5 Gbps pre USB 3.0 a spätne kompatibilné s 480 Mbps pre USB 2.0
Kompatibilný s Google Chrome, Windows 7/8/10, XP, Linux, Vista a MAC
Špecifikácia:
| Porty: | 1x USB 3.0, 3x USB 2.0 |
| USB-A (F): | 4 |
| USB-A (M): | 1 |
| Prevádzkové napätie: | DC 5V 1A |
| Prenosová rýchlosť: | USB 3.0 (5 Gbps), USB 2.0 (480 Mbps) |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | kovová |
| Dĺžka kábla: | 15 cm |
| Kompatibilita s: | Windows 7/8/10/11, Google Chrome OS, MAC |
| Rozmer: | 97 x 16 x 7 mm |
| Hmotnosť: | 21 g |
Parametre
VýrobcaMarvo
Tovar zaradený v kategóriách

















