Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Tlačiarne
- Laserové tlačiarne
- Atramentová tlačiareň Brother, MFC-J6957DW, tlačiareň, WiFi, duplex, fax, skener, kopírka
Atramentová tlačiareň Brother, MFC-J6957DW, tlačiareň, WiFi, duplex, fax, skener, kopírka
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Atramentová tlačiareň Brother, MFC-J6957DW, tlačiareň, WiFi, duplex, fax, skener, kopírkaNie je skladom745,54 €606,13 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tlač, skenovanie, kopírovanie a faxovanie vo formáte A3 v prvotriednejkvalite v jednom atramentovom zariadení. Táto multifunkčná tlačiareň je dodávaná s najnovšou technológiou tlačovej hlavy, ktorá zaisťuje rýchlu, odolnú a žiarivú farebnú tlač. Multifunkčná tlačiareň MFC-J6957DW kombinuje veľkú vstupnú kapacitu papiera, energetickú úspornosť a krátku dobu vytlačenia prvej strany. Predstavuje skvelú voľbu prefirmy, ktoré hľadajú profesionálnu a ekologicky šetrnú tlačiareň.
- Káblové Ethernet pripojenie
- Bezdrôtová sieť 2,4/5 GHz s funkciou Wi-Fi Direct a technológiou Wi-Fi Protected Setup (WPS)
- Bezpečnostné funkcie tlačiarne ako súčasť zariadenia
- Technológia tlačovej hlavy novej generácie
- Robustný a odolný design, ktorý vydrží
- Automatické obojstranné skenovanie formátu A4 rýchlosťou až 36ipm čiernobielo aj farebne
Obecné
| Typ tlačiarne | farebná |
|---|---|
| Funkcie | Tlač, Zdvojenie, Skenovať, Faxovanie |
| Displej | farebné dotykové LCD |
| Veľkosť displeja | 8,8 cm |
| Maximálny formát papiera | A3 |
| Pamäť | 512 MB |
| Technológia | Atramentová |
Možnosti pripojenia
| Pripojenie | káblom cez Ethernet, bezdrôtovo cez Wi-Fi, USB |
|---|---|
| Lokálne rozhranie | Vysoko rýchlostné USB 2.0 a USB 2.0 Hosť (spredu) |
| NFC | Podporuje karty NFC pre bezpečnú autentizáciu a mobilné zariadenie podporované NFC pre tlač |
| Rozhranie drôtovej siete | 10Base-T/100Base-TX |
| Rozhranie bezdrôtovej siete Wi-Fi | 2.4GHz IEEE 802.11 b/g/n & 5GHz IEEE 802.11a/n |
Mobilná konektivita
| Podporované | AirPrint, Mobile Connect, Brother Print Service Plugin, Mopria |
|---|
Kopírovanie
| Obojstranné kopírovanie | áno |
|---|---|
| Rozlíšenie | Zo skla skeneru: Až 600 x 600 dpi (farebne a mono). ADF: Až 300 x 600 (farebne a mono) |
| Rýchlosť | 16 ipm farebne / 25 ipm mono |
| Pomer zmenšenie / zväčšenie | 25 % až 400 % v prírastkoch po 1 % |
| N na 1 | áno |
Rozmery a hmotnosť
| Rozmery balenia | 681(š) x 561(h) x 563(v) mm |
|---|---|
| Hmotnosť balenia | 31,3 kg |
| Rozmery zariadenia | 576(š) x 477(h) x 445(v) mm |
| Hmotnosť zariadenia | 27,5 kg |
Parametre
VýrobcaBrother
Tovar zaradený v kategóriách















