Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Reproduktory
- Defender Soundbar Z8, 2.0, 10W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, USB/Bluetooth, 90Hz-20kHz
Defender Soundbar Z8, 2.0, 10W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, USB/Bluetooth, 90Hz-20kHz
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender Soundbar Z8, 2.0, 10W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, USB/Bluetooth, 90Hz-20kHzskladom 629,93 €24,33 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Defender soundbar Z8
- pre počítač, notebook, tablet, telefón alebo televízor s funkciou Bluetooth -
Vysoko kvalitný soundbar jedinečného designu s LED podsvietením a vstavanou batériou. Tento model disponuje taktiež najnovšou verziou rozhrania Bluetooth 5.3, môžete sa teda bezdrôtovo pripojiť k akémukoľvek zariadeniu. Nový model z rozsiahle rady Defender vyniká predovšetkým lepšou kvalitou a čistotou zvuku a taktiež robustným krytom.
Bluetooth 5.3
Nový štandard zvyšuje rýchlosť prenosu dát 2krát, dosah 4krát a spotreba energie je výrazne nižšia ako u predchádzajúcich verzií bezdrôtových reproduktorov.
AUX audio vstup
Pomocou vstupu AUX a kábla jack 3,5 mm možno reproduktory pripojiť ku počítaču, prehrávaču alebo mobilnému telefónu.
Sloty pre pamäťové karty USB a karty MicroSD
Prítomnosť slotu pre štandardné pamäťové karty Micro-SD alebo USB umožňuje prehrávanie hudobných súborov bez počítača. Stačí do slotu vložiť kartu s nahranými súbormi WAV alebo MP3.
Farebné LED podsvietenie
Oproti iným reproduktorom s podsvietením vyniká soundbar Z8 celoplošným podsvietením prednej časti.Zvoliť si môžete z niekoľkých farebných režimov podľa momentálnej nálady a atmosféry.
Napájanie
Reproduktor môže byť napájaný dvomi spôsobmi - vstavanou batériou alebo káblovo. Vstavaná Li-Ion batéria má kapacitu 1 200 mAh a umožní reproduktor neobmedzene používať po dobu až 5 hodín. Vďaka napájaniu cez USB ho môžete pripojiť priamo k notebooku alebo počítaču, bez toho aby ste museli zaberať miesto pre ďalšiu 220V zástrčku.
Port TYPE C
USB-C je stále populárnejší a postupne nahradzuje staršie typy konektorov. Konektor USB-C je symetrický, čo znamená, že ho môžete zapojiť obidvomi spôsobmi bez rizika poškodenia, čo uľahčuje pripojenie.
Základná špecifikácia:
| Typ: | 2.0, stereo |
| Výkon: | 10 W |
| Citlivosť: | 60 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 90 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 2 ? 2" |
| Impedancia: | 4 Ohm |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | 3.5 mm jack, Micro-SD, USB, Bluetooth |
| Vstup pre mikrofón: | nie |
| Displej: | nie |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Napájanie: | Li-Ion akumulátor alebo z USB, 5 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1200 mAh |
| Výdrž batérie pri 50 % / 75 % maximálnej hlasitosti: | 5 / 3.5 h |
| Doba nabíjania: | 2.5 h |
| Vstavané FM rádio: | Nie |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Áno |
| Maximálna podporovaná veľkosť pamäťovej karty/USB flash disku: | 16 GB |
| Formáty prehrávania zvuku: | MP3, WAV |
| True Wireless Stereo (TWS): | nie |
| Materiál: | PVC + kov |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 720 x 400 x 78 mm |
| Hmotnosť: | 730 g |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















