Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- Defender Twins 910, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, biela, špuntové, BT 5.1, TWS, nabíjacie púzdro typ bluetooth
Defender Twins 910, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, biela, špuntové, BT 5.1, TWS, nabíjacie púzdro typ bluetooth
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Defender Twins 910, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, biela, špuntové, BT 5.1, TWS, nabíjacie púzdro typ bluetoothSkladom 1922,42 €18,23 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Defender Twins 910
Bezdrôtové bluetooth TWS slúchadlá s mikrofónom
Špecifikácia slúchadiel:
Bezdrôtové bluetooth TWS slúchadlá s mikrofónom
Zažite bezdrôtovú slobodu a kvalitný zvuk so slúchadlami Defender TWINS 910. Tieto TWS (True Wireless Stereo) slúchadlá sú navrhnuté pre milovníkov aktívneho životného štýlu, ktorí očakávajú výnimočnú zvukovú kvalitu a pohodlie.
Vďaka bezdrôtovej Bluetooth 5.1 technológii môžete ľahko a pohodlne počúvať hudbu, sledovať videa alebo robiť hovory bez obmedzenia.
Slúchadlá sú vybavené vstavaným mikrofónom a multifunkčným tlačidlom, ktoré umožňuje jednoduché ovládanie hovorov a hudby priamo zo slúchadiel a s citlivosťou 105 dB zachytia aj jemné detaily vo vašej obľúbenej hudbe.
V balení nájdete dve sady vymeniteľných náušníkov rôznych veľkostí, takže si môžete vybrať tie najpohodlnejšie pre vaše uši.
S plne nabitou batériou si môžete užívať hudbu alebo telefónne hovory až 4 hodiny, čo je ideálne pre každodenné použitie aj dlhé tréningy.
Štýlové puzdro, ktoré nie len chráni vaše slúchadlá, ale slúži taktiež ako nabíjacia stanica sa dá rýchle nabiť pomocou moderného USB-C konektoru. To zaisťuje, že vaše slúchadlá sú vždy pripravené na použitie.
| Pripojenie: | Bluetooth 5.1 |
| Mikrofón: | Áno |
| Výdrž batérie: | 4 h |
| Citlivosť (slúchadla): | 105 dB |
| Citlivosť (mikrofón): | 42 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20 KHz |
| Farba: | biela |
Špecifikácia puzdra:
| Rozhranie: | USB-C |
| Kapacita batérie: | 300 mAh |
| Farba: | biela |
| Rozmer: | 50 x 30 x 50 mm |
| Hmotnosť: | 50 g |
Parametre
VýrobcaDEFENDER
Tovar zaradený v kategóriách

















