Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Multimédia
- Slúchadlá
- HP DHE-8001, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, 2.0, podsvietená, 3.5 mm jack + USB
HP DHE-8001, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, 2.0, podsvietená, 3.5 mm jack + USB
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
HP DHE-8001, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, 2.0, podsvietená, 3.5 mm jack + USBna objednávku13 €10,57 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Ponorte sa do sveta zvuku so slúchadlami HP
Hľadáte dokonalého spoločníka na počúvanie hudby alebo herné dobrodružstvá? Stereo slúchadlá HP vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok. S priemerom reproduktora 50 mm si vychutnáte bohatý a detailný zvuk, ktorý vás obklopí a vtiahne do deja.

Štýl a pohodlie
Slúchadlá sa vyznačujú moderným designom a výrazným modrým LED podsvietením na náušníkoch, ktoré podtrhne váš individuálny štýl. Nastaviteľný mikrofón zaistí čistú a zrozumiteľnú komunikáciu behom hrania online hier alebo video hovorov. Vďaka mäkkému polstrovaniu náušníkov a nastaviteľnej náhlavnej čelenke si môžete užívať dlhé hodiny posluchu bez pocitu únavy.
Praktické funkcie
Špecifikácia:
Hľadáte dokonalého spoločníka na počúvanie hudby alebo herné dobrodružstvá? Stereo slúchadlá HP vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok. S priemerom reproduktora 50 mm si vychutnáte bohatý a detailný zvuk, ktorý vás obklopí a vtiahne do deja.

Štýl a pohodlie
Slúchadlá sa vyznačujú moderným designom a výrazným modrým LED podsvietením na náušníkoch, ktoré podtrhne váš individuálny štýl. Nastaviteľný mikrofón zaistí čistú a zrozumiteľnú komunikáciu behom hrania online hier alebo video hovorov. Vďaka mäkkému polstrovaniu náušníkov a nastaviteľnej náhlavnej čelenke si môžete užívať dlhé hodiny posluchu bez pocitu únavy.
Praktické funkcie
Slúchadlá sa ľahko ovládajú vďaka intuitívnemu ovládaniu hlasitosti priamo na náušníku. Dlhý 2,1metrový kábel poskytuje dostatočnú voľnosť pohybu. Pripojenie zaisťuje spoľahlivý 3,5mm jack konektor, zatiaľčo USB konektor slúži na napájanie podsvietenia.
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenčný rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Priemer reproduktora: | 50 mm |
| Citlivosť reproduktora: | 114 dB ± 3 dB |
| Podsvietenie: | Áno - modré |
| Typ mikrofónu: | Všesmerový |
| Vstupné impedancie: | 20 ± 15 % ? |
| Menovitý výkon: | 10 mW |
| SNR: | ?58 dB |
| Veľkosť mikrofónu: | 4 x 1.5 mm |
| Pripojenie: | 3.5 mm jack (4-pin), USB (podsvietenie) |
| Dĺžka kábla: | 2.1 m |
| Kompatibilné s: | Windows 7 a vyšší, Android |
| Rozmer: | 224 x 198 x 100 mm |
| Hmotnosť: | 296 g |
| Farba: | čierna |
Parametre
VýrobcaHewlett-Packard
Tovar zaradený v kategóriách

















