Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- Myši, klávesnice a hracie z.
- Klávesnice
- Marvo KM400, sada klávesnice s hernou myšou a podložkou, CZ/SK, herná, membránová typ drôtová (USB), čierna, podsvietená
Marvo KM400, sada klávesnice s hernou myšou a podložkou, CZ/SK, herná, membránová typ drôtová (USB), čierna, podsvietená
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Marvo KM400, sada klávesnice s hernou myšou a podložkou, CZ/SK, herná, membránová typ drôtová (USB), čierna, podsvietenáSkladom > 2028,99 €23,57 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Super herný set pre všetkých hráčov
Herná sada KM400 je dokonalou kombináciou všetkého, čo potrebujete pre každodenné hranie. S touto sadou si môžete plne užívať svoje obľúbené hry. Je vybavená všetkým, čo potrebujete, a to v skvelom prevedení, ktoré kombinuje elegantný design s podsvítením jednotlivých produktov. Táto sada je taktiež vhodná pre každodennú prácu na PC.
Podsvítená klávesnica


Herná sada KM400 je dokonalou kombináciou všetkého, čo potrebujete pre každodenné hranie. S touto sadou si môžete plne užívať svoje obľúbené hry. Je vybavená všetkým, čo potrebujete, a to v skvelom prevedení, ktoré kombinuje elegantný design s podsvítením jednotlivých produktov. Táto sada je taktiež vhodná pre každodennú prácu na PC.
Podsvítená klávesnicaVeľkou výhodou tejto membránovej klávesnice je jej CZ/SK rozloženie kláves, ktoré sa bude hodiť hlavne pri písaní seminárok alebo klasickej kancelárskej práci. Podsvítenie 3 farieb (červená, modrá, fialová) pridáva vizuálnu atraktivitu a štýl do Vašeho herného priestoru. Vďaka 19 klávesám s funkciou antighosting (proti súčasnému stisku viac kláves) budú všetky príkazy presne zaznamenané, čo je pre herný výkon dôležité. Laserové značenie kláves zaručuje, že sa znaky nezmažú ani po tom najnáročnejšom používaní. Pre zvýšenie pohodlia ponúka klávesnica v spodnej časti opierku pre zápästia.

Optická myš
Symetricky designovaná myš zaujme na prvý pohľad svojim designom. Cez vylaserované časti jej tela skvelo vyniká 7 opakujúcich sa farieb podsvietenia, vrátane podsvietenia multi farebného. Rozlíšenie myši sa dá nastaviť pomocou DPI prepínača v štyroch úrovniach, z nich najvyššie je 2 400 DPI. Celkom obsahuje myš 6 tlačidiel.
Symetricky designovaná myš zaujme na prvý pohľad svojim designom. Cez vylaserované časti jej tela skvelo vyniká 7 opakujúcich sa farieb podsvietenia, vrátane podsvietenia multi farebného. Rozlíšenie myši sa dá nastaviť pomocou DPI prepínača v štyroch úrovniach, z nich najvyššie je 2 400 DPI. Celkom obsahuje myš 6 tlačidiel.

Textilná podložka
Táto herná podložka je ideálna pre vysoko citlivé myši.Design proti poteniu chráni pred zvlnením okrajov podložky. Pogumovaná spodná časť zaistí, že podložka bude pevne držať na stole.
Táto herná podložka je ideálna pre vysoko citlivé myši.Design proti poteniu chráni pred zvlnením okrajov podložky. Pogumovaná spodná časť zaistí, že podložka bude pevne držať na stole.
Špecifikácia klávesnice
| Typ klávesnice | membránová |
| Počet kláves | 114 |
| Rozloženie | CZ/SK |
| Antighosting | 19 kláves |
| Hĺbka stlačenia | 3,6 ± 0,3 mm |
| Sila k aktivácii | 50 ± 15 g |
| Podsvietenie | 3 farby |
| Pripojenie | USB |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
Špecifikácia myši
| Senzor | optický |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Rozlíšenie | 1200 / 1600 / 2400 / 3200 DPI |
| Podsvietenie | 4 farby |
| Pripojenie | USB |
| Dĺžka kábla | 1.6 m |
Špecifikácia podložky
| Rozmery | 287 x 244 x 3 mm |
| Materiál | textil |
Tovar zaradený v kategóriách

















