Novinky
24.06.2024
Prečo staviť na originál HP?
Prečo staviť na originál HP?
Najlacnejší variant sa nemusí vždy vyplatiť. Investujte do originálu a získajte istotu kvality, ochranu ...
čítať celé
24.06.2024
Powerton Smart Ring
Powerton Smart Ring
Hľadáte elegantný a diskrétny spôsob, ako sledovať svoje aktivity a zdravie? Potom pre vás máme skvelú správu! Zozn...
čítať celé
Blog
22.12.2018
Rady a tipy
Tipy, ako vybrať správnu gramáž papiera pre vizitky či leták
Gramáž papiera je často opomínaný, no veľmi dôležitý faktor pri výbere materiálu pre tlač, dizajn a iné použitie. Mnohí ľudia sa zameriavajú len na ve...
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
- Úvod
- USB produkty
- Huby
- USB (2.0) hub 4-port, DHC-CT110C, čierny, Hewlett-Packard
USB (2.0) hub 4-port, DHC-CT110C, čierny, Hewlett-Packard
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
USB (2.0) hub 4-port, DHC-CT110C, čierny, Hewlett-PackardSkladom > 206,19 €5,03 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
HP USB HUB 2.0, 4portový
Tento HP 4portový HUB slúži k rozšíreniu Vášho PC či Notebooku o ďalšie 4 porty. Navyše jeden z portov môžete použiť ako zdroj energie pre Vaše ostatné USB porty. Je to skvelý pomocník, ak si prajete pripojiť viac USB zariadení ako sú: slúchadlá, nabíjačky, telefóny, tablety, myši - skrátka všetko, čo sa dá pripojiť pomocou USB.
Špecifikácia:
| Porty: | 4x USB 2.0 |
| USB-A (F): | 4 |
| USB-A (M): | 1 |
| Jeden port: | 5V 0.9A Max |
| Prenosová rýchlosť: | až 480 Mb/s |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 15 cm |
| Kompatibilita s: | Windows 11 a vyšší |
| Rozmer: | 102 x 37 x 13 mm |
| Hmotnosť: | 36 g |
Parametre
VýrobcaHewlett-Packard
Tovar zaradený v kategóriách

















